E. Wirtualny spacer mieszkanie 1 pok.
A. Wirtualna wycieczka mieszkanie 1 pok
C. Wirtualna wycieczka apartament 2 pok

Produkujemy wirtualne spacery 360 stopni po nieruchomościach i ich otoczeniu, widoki 360 z drona.

  •  domy
  •  apartamenty
  •  działki budowlane
  •  postępy prac na budowach

Zwłaszcza w dobie koronawirusa, prezentacje 360 stały się bardzo popularne. Znacznie przyspieszają sprzedaż lub  wynajem nieruchomości, pomagają pokazać walory, które na zdjęciach nie zawsze jesteśmy nawet w stanie  pokazać. Nie musimy też  z klientem, czasem niepotrzebnie odwiedzać, często odległych lokalizacji, po czym się okazuje, że zupełnie niepotrzebnie ponieważ otoczenie zupełnie nie odpowiada potencjalnemu nabywcy. Teraz bez wychodzenia z domu można przeprowadzić selekcję, czego na pewno nie chcielibyśmy zobaczyć. Możemy bardzo dokładnie sprawdzić, czy dana nieruchomość wstępnie spełnia nasze oczekiwania.

B. Wirtualne zwiedzanie apartamentu 2 pok. z widokiem otoczenia.
D. Wirtualna wycieczka mieszkanie 2 pok.
Wirtualny widok z balkonu budowanego bloku.

Ceny ustalamy indywidualnie, zależnie od ilości ujęć oraz skomplikowania pracy.

Produkt końcowy to;

  •  wykonanie prezentacji w technice 360 stopni
  •  roczna prezentacją na naszym portalu,
  •  12 miesięczny abonament na utrzymanie na serwerze neutralnego linku, zawierający czystą prezentację (przykład; https://dronmex.pl/browar-lubicz-z-planem/) do wklejenia np na portalu otodom.pl.

Biura pośrednictwa nieruchomości mogą prezentować nieruchomość z zastosowaniem okularów VR (wirtualnej rzeczywistości). Podnosi to bardzo atrakcyjność przedmiotu sprzedaży i oszczędza czas.
Opcje menu do wyboru przy przeglądaniu (zależne od urządzenia; komputer, tablet, telefon); automatyczny spacer, zoom +/-, samodzielne rozglądanie się lewo-prawo, góra-dół, po czasie bezczynności powrót do poziomu oraz dalsza, automatyczna prezentacja, samodzielny spacer po znacznikach w pomieszczeniach, żyroskop (w tel/tablecie – obracając ekranem lewo-prawo, góra dół poruszamy się po widoku, bezpośredni dostęp do wybranego widoku 360 stopni z menu, zmiana rodzaju widoku, sferyczny, płaski, przestrzenny. Każdy znajdzie opcję odpowiednią dla siebie. Posiadacze okularów wirtualnej rzeczywistości mogą korzystać w tel i tabletach z opcji VR. Produkt bardzo uatrakcyjnia i znacznie skraca proces najmu i sprzedaży nieruchomości. Zapraszamy do współpracy właścicieli nieruchomości, biura pośrednictwa, developerów – wizyty na wirtualnym placu budowy.

Wirtualna wizyta dla ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Wyobraźcie sobie Państwo fotografię, która się nie kończy, a dzięki której klient może się poczuć tak, jakby stał w nieruchomości, a wszystko to bez wychodzenia z domu, na stronie internetowej. Wirtualny spacer to nowoczesna forma interaktywnej prezentacji oraz efektywne narzędzie wspomagające  sprzedaż, wynajem nieruchomości.  Wirtualny spacer pomaga zaoszczędzić czas obu potencjalnych stron transakcji, kupującego oraz sprzedającego. Pozwala wstępnie zaprezentować walory nieruchomości bez osobistego zaangażowania czasu. Taka prezentacja pomaga zawęzić odwiedziny do konkretnych klientów.

Połączenie panoramy z lotu ptaka z wirtualnym spacerem to niezwykle atrakcyjny, bardzo realistyczny sposób pokazania naszej nieruchomości oraz jej bliższego i dalszego otoczenia. Klient ma możliwość zobaczyć szczegóły które wychodzą poza kadr tradycyjnego zdjęcia. wirtualna wizyta daje jedną istotną przewagę nad płaskimi zdjęciami, bardzo dobrze odzwierciedla układ pomieszczeń obiektu oraz komunikację wewnątrz i zewnątrz.
Wykonujemy profesjonalne zdjęcia, filmy, wirtualne spacery 360 stopni.
Klient otrzymuje gotowe materiały do publikacji na portalach lub do przekazania agencji pośrednictwa sprzedaży nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu.

Projekt wirtualnego spaceru 2 pokojowy apartament.
Naciśnij przycisk PLAY.
W momencie przejścia do zwiedzania apartamentu, mamy możliwość włączyć mapę/rzut mieszkania z zaznaczonymi punktami obserwacji. Włącz/wyłącz opcji znajduje się w rozwijanym menu – lewy górny róg, po rozwinięciu menu naciskamy symbol rozłożonej książki – na dole pionowego menu.

Witaj w świecie wirtualnych spacerów! Nasza firma oferuje Ci możliwość przeżycia niezapomnianych wrażeń wirtualnego zwiedzania, które pozwolą Ci poznać miejsca, do których nigdy wcześniej nie miałaś/miałeś dostępu.

Dzięki naszej technologii, możesz przenieść się do wnętrza ulubionego muzeum, katedry czy pałacu bez wychodzenia z domu. Nasze wirtualne spacery to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą poznać nowe miejsca i kultury, ale nie mają czasu lub możliwości na podróżowanie.

Nasza firma zapewnia najwyższą jakość wirtualnych spacerów. Dzięki najnowszym technologiom wizualnym i dźwiękowym, będziesz miał/a wrażenie, że znajdujesz się bezpośrednio na miejscu. Nasze wirtualne spacery to nie tylko sposób na poznanie nowych miejsc, ale również na odkrycie nowych wrażeń.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i przeżycia niezapomnianych chwil w wirtualnym świecie. Nasza firma to gwarancja jakości, profesjonalizmu i satysfakcji klienta. Z nami zwiedzanie stanie się jeszcze przyjemniejsze i bardziej fascynujące niż kiedykolwiek wcześniej!