Filmy oraz zdjęcia wykonane z lotu ptaka robią niezwykłe wrażenie na odbiorcy oglądanej treści. Jest to szczególnie interesujące, jako że na co dzień nie mamy możliwości oglądania świata z tej perspektywy.

Kilka słów o nas

Zajmujemy się dostarczaniem usług wizualnych dla klientów związanych z branżą nieruchomości – fotografia, filmowanie z drona dla hoteli, pensjonatów, apartamentów, szacowanie szkód, dokumentacje postępu prac budowlanych, filmy reklamowe z powietrza. Głównym celem firmy jest zapewnienie klientom kompleksowej usługi wizualnej, dzięki której będą w stanie dokładnie i w pełni zaprezentować nieruchomości, które oferują.

Firma oferuje usługi filmowania i fotografowania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm deweloperskich, agencji nieruchomości, czy przedsiębiorców prowadzących biznes na danym terenie. Oferowane usługi są kompleksowe i obejmują pomoc w montażu, edycji oraz dostosowaniu materiału wizualnego do potrzeb klienta.

Wizualizacje z drona pozwala na dokładne poznanie każdej nieruchomości z różnych perspektyw, co umożliwia klientom dokładniejsze zapoznanie się z daną ofertą. To z kolei przekłada się na większą skuteczność sprzedaży lub wynajmu danej nieruchomości.

Aby skutecznie zaprezentować nieruchomość do wynajmu czy do sprzedaży, nie wystarczy zamieścić suchy anons oraz zdjęcia zewnątrz i wewnątrz. To zdecydowanie za mało, aby skutecznie zainteresować potencjalnego klienta swoją ofertą. W dobie ogromnej konkurencji na rynku nieruchomości, bardzo istotne jest pierwsze wrażenie wywołane podczas przeglądania ofert. Dobrze wykonane zdjęcia oraz filmy z lotu ptaka zapewniają wielokrotnie większe zainteresowanie potencjalnych klientów.

Firma wykorzystuje profesjonalny sprzęt i zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w dziedzinie filmowania oraz fotografowania z drona. Dzięki temu klienci otrzymują usługi na najwyższym poziomie, które spełniają ich oczekiwania i pozwalają na prezentację nieruchomości w sposób atrakcyjny dla potencjalnych klientów.

Napisz do nas

biuro@dronmex.pl

Zadzwoń do nas

+48 602 607 490

Spotkaj się z nami

Firma Handlowo Usługowa Lemex
ul. Zolla 50A, 30-898 Kraków

Wyjątkowe ujęcia z lotu ptaka

O wartości nieruchomości stanowi atrakcyjność lokalizacji dla potencjalnego nabywcy. Lokalizacji nie ukształtujemy pod własne oczekiwania, a nieruchomość zawsze możemy wyremontować, zmodyfikować kształt, elewację czy wnętrza. Stąd tak dużą uwagę przykładamy do lokalizacji.

Jeżeli do oferty dołączymy zdjęcia oraz film z powietrza pokazujących dookólnie nieruchomość oraz bliższą i dalszą okolicę, to już na starcie mamy ogromną przewagę na przebicie się z ofertą. Klient szuka ofert zawierających atrakcyjne i ponad standardowe zdjęcia pokazujące kompletnie lokalizację w kontekście bliższego i dalszego otoczenia, co jest ogromnie ważne na etapie zainteresowania klienta ofertą.

Filmy oraz zdjęcia wykonane z lotu ptaka robią niezwykłe wrażenie na odbiorcy oglądanej treści. Jest to szczególnie interesujące, ponieważ na co dzień nie mamy możliwości oglądania świata z tej perspektywy. Zwykle nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak bardzo atrakcyjnie wygląda z lotu ptaka lokalizacja naszej nieruchomości. Wielokrotnie nasi klienci po obejrzeniu przygotowanej przez nas prezentacji byli pod ogromnym wrażeniem, jak oszałamiające widoki roztaczają się na okolicę i jak pięknie wyglądają ich nieruchomości które sprzedają.

Filmy oraz zdjęcia nieruchomości wykonujemy od 2013r. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt oraz doświadczenie, aby w sposób jak najbardziej atrakcyjny zaprezentować Państawa nieruchomość, działkę , hotel, pensjonat, osiedle domków. Wykonamy najbardziej atrakcyjne ujęcia pokazujące nieruchomośc z lotu ptaka oraz atrakcyjne walory otoczenia wokół fotografowanych obiektów. Posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty oraz licencję pilota drona uprawniające do zawodowego, komercyjnego filmowania z powietrza.

Cena naszych usług zależy od stopnia skomplikowania zlecenia.

Otrzymują Państwo od nas do wykorzystania materiał:

  • sesja zdjęciowa z drona  – pliki JPG, RAW.
  • rozdzielczość 20 Mpix – rozdzielczość zdjęć 5472 x 3648
  • ujęcia video – formaty; mp4, mov, jakość HD, 2,7K lub 4K Ultra HD

Kilka faktów

0

zrealizowane projekty

0

obserwuje nas

0

zadowolonych klientów

Nasza oferta

Jesteśmy firmą zarejestrowaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce. Licencja pozwala na świadczenie usług komercyjnych z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych i jest gwarantem bezpieczeństwa i doświadczenia. Posiadamy również ubezpieczenie OC dla bezzałogowych systemów latających niezbędne dla wykonywania lotów.

Filmowanie z powietrza nie tylko jest naszą pracą, ale też przyjemnością. Działamy na terenie Krakowa, małopolski oraz na terenie całego kraju. Napisz lub zadzwoń do nas a udzielimy wszelkich informacji.

Wykonujemy filmy i zdjęcia z powietrza przy użyciu profesjonalnego sprzętu latającego. Materiały są świetnej jakości i mogą zostać wykorzystane w wielu dziedzinach. Film lub zdjęcia przekazujemy klientowi jako tzw surowy materiał lub na życzenie dodatkowo robimy montaż.

Filmujemy wykonujemy w jakości HD, Ultra HD, 4K w formatach do wyboru MP4 lub AVI
zdjęcia wykonujemy w jakości 20 Mpix (5472 x 3648) w formatach JPEG, RAW

CO ROBIMY

Śluby, Imprezy okolicznościowe

Filmowanie z lotu ptaka ma wykorzystywane jest na wszelkiego typu imprezach. Jakże pięknie można urozmaicić większość uroczystości. Zarejestrowany w kinowej jakości materiał z powietrza uwieczniający wydarzenie zapewni wyjątkową atrakcyjność.

Imprezy sportowe

Wyjątkowy film z powietrza podczas rajdów samochodowych, wyścigów kolarskich, biegów zdecydowanie ubarwią waszą relację filmową z imprezy.

biura pośrednictwa sprzedaży nieruchomości

Nic nie wzbudzi tylu pozytywnych emocji przy zakupie przez nabywcę nieruchomości, co film zachęcający do zakupu oraz pokazujący walory najbliższego otoczenia oraz oklolicy widziane z lotu ptaka.

Zdjęcia panoramiczne 360 st

Wykonujemy także panoramy z powietrza, także 360 stopni.

Developerzy

Fimowanie z lotu ptaka poszczególnych etapów realizowanych prac a następnie zamieszczanie ich w postaci krótkich filmów lub zdjęć na stronie internetowej.
Krótka reklama gotowych już obiektów, z przeznaczeniem do wykorzystania w internecie

Miasta i Gminy

Wykonamy film z lotu ptaka który będzie dla Państwa wspaniałą reklamą pokazującą wasze miasto, piękne okolice, imprezy, uroczystości, obiekty.

Hotele i Pensjonaty

Zdjęcia standardowe nigdy nie oddadzą tego co Państwo macie do zaoferowania. Możliwość pokazania przepięknej okolicy oraz najbliższego otoczenia z lotu ptaka na pewno wzbudzi pozytywne odczucia u Waszych potencjalnych klientów.
To wszystko w najwyższej jakości filmu oraz zdjęć. Państwa strona internetowa nabierze zupełnie nowego wymiaru dla potencjalnych klientów.

Inspekcje budów, ocena skali szkód, inspekcja dachów, pól uprawnych...

Zastosowanie profesjonalnej fotografii lotniczej oraz filmów w jakości 4K otwiera drzwi w bardzo wielu dziedzinach biznesu dając szereg wyjątkowych możliwości.